| Kydie a întrebat:

Ati avut vreodata o zi /o noapte de groaza? Eu am avut. A fost ziua.Eram acasa singur. Eu eram pe messenger...pana cand aud ca se sparge un pahar!:O M`am speriat foarte tare. Am mers in bucatarie si era in mii de bucatele...Nu stiam de ce era sfaramat foarte f. f. marunt. Am adunat totul.Am mers inapoi la calculator.Si se tranti usa ca si cum ar fi tras`o cineva.Eram ingrozit.Si vad sange pe perete, apoi auzisem o voce care ma striga pe nume.Am inceput sa urlu foarte tare si chiar atunci au sosit parintii de la servici. Dupa ce au intrat ei totul se linistise si nu am mai fost strigat de acea voce tremurata(fiu). De atunci eu sunt cu si voi ramane cu spaima in sufletul meu adanc, chiar daca nu se mai intamplase asa ceva.(scuze daca nu ati inteles`o). Spuneti`o si pe avoastra sa sh si eu.Pa,pa.wave

Răspuns Câştigător
| adutzadragutza a răspuns:

Da si eu am avut si acum imi mai amintesc de acest lucru straight face
Eream singura acasa si mami plkase cu un minut inainte sa mearga la magazin si eu i-am zis ca nu merg.
Am ramas singura la pc si vb cu varul meu eream veseli si totu mergea bine.
Pana cand varu meu mi-a trimis un site. Am asteptat putin ca mergea mai incet si eereamm vesela si de o data mi-a aparut pe ecran o fata cu una moarta care chiraia in continuu straight facecrying iar boxele ereau ramase pe volum tare, am inceput si eu sa chirai si am fugit in camera de alaturi plangand in hohote dar se auze pana acolo, am stat 2 min m-am mai calmat ca eream inghetata de frica, si am mers spre camera, cred ca numai Dmnezeu a fost cel care mi-a dat curaj in acele momente si m-a indemnat la bine. aM MERS IN CAMERA FARA SA MA UIT LA POZA AIA, SI AM OPRIT BOXA SI SITE-UL, SI SINGURUL LUCRU CARE L-AM MAI FACUT A FOST SA II ZIC VARULUI MEU CA NU E AMUZANT, APOI AM LUAT TELUL DIN CAMERA SI AM SUNAT RAPIT PE MAMI PLANGAND SI TREMURAND. am fost nevoita sa mearga in camera deorece acolo se afla telefonul care eeraes ingura mea scapara, am trecut printr-un soc aproape, mierea frica sa ma ating si de calculator si sa mai stau sinura in camera aia. De atunci nu mai primesc toate site-urile si nu le mai deschid cu o asa mare usurinta crying, adica ...nu stiu sper sa nu razi dar chiar a fost groznic ( ps nu stiu cum a fost la tine dar la mine nu stiu poate ca fiecare s-a speriat), oricum si a ta este destul de infricosatoare :-ss pa-pa

26 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Dude, you need help.

| Sოﺁℓε a răspuns:

E cam greu de crezut ca ti s-a intamplat asa in fine oh go on
si eu eram singura acasa si de obicei sa speriu de orice lucru care il aud, eu pe masina de spalat am o floare mare mama cand spala masina o ia jos tata nu eu nu am vazut si a ramas pe masina de spalat, eu singura acasa si aud cum cade floarea de pe masina.laughingmi-a fost asa de frica sa ma duc in bucatarie dar pana la urma m-am dus.era doar inchipuirea mea cum ca ceva ar fi in casa mea, asa se intampla tot timpul ne inchipuim si ajungem sa ne fie frica. daca iti zic ca nu am mai aprins calculatorul vreo saptamana din cauza unui joc ma crezi? scary maze se numeste incearca-l parca peste tot vedeam fata aia.

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Ai o imaginatie bogata
serios?
sa se tranteasca usa
sa te strige cineva?
frate a fost imaginatia tah
haha
auzi la el sa-l strige cineva pe nume si el sa fie singur in casa

| Herp a răspuns:

Sange pe perete?raised eyebrows

| Ea12345 a răspuns:

Uita te la,, The messengers". Poate te regasesti laughing
O fi casa bantuita?:-s

| midnight a răspuns:

Ma rog...inteleg faza cu paharu si usa, un pic si faza cu vocea, dar nu inteleg de unde ma rog frumos a aparut sangele de pe perete.banuiesc ca-ti bati joc, asa ca proveste si te minuneaza(si chestia asta e pe bune):dormeam, trecuse de miezu noptii cand aud un troooooooooosc aud ca ceva s-a spart. prima oara am crezut ca a cazut calculatoru sau...nu stiu vreun televizor, sau eventual probabil se prabusise casa, cand colo vad ca la baie cazuse oglinda i se sparsese(logic). inca nu-mi explic de ce. probabil ca din cauza condensului, altceva nu-mi imaginez. nu e extrem de straniu dar e REAL!

| sabilopod a răspuns:

Eram singura acasa(stau la casa) si eram in living si ma duceam in bucatarie si mi-a trecut un soarece prin fata. m-am speriat si am tipat si am fugit in bucatarie si m-am sprijinit de un colt unde se pare ca era o panza de paianjen cu un paianjen urias pe ea. horror.

| Progeniturã a răspuns:

Okay si parintii tai ce au spus de sangele de pe perete?

| RaLuX_5234 a răspuns:

Cred ca ai vazut prea multe filme de groazalaughing

| Unsmilecucireasadeasupra a răspuns:

Eu am patit ca sa aud ca cineva imi strigase numele, dar niciun cunoscut de al meu nu avea vocea respectiva, sau acum cateva minute mi s-a pornit apa de la chiuveta de la baie singurastraight face.

| ZuAgain a răspuns:

Du-te la fenomene stranii de pe discovery
povestesti ca aici faci 500 usd

| Kydie explică:

Este adevarata

| Kydie explică:

Sper ca va speriat!

| Kydie explică:

Este real nu minti!

| Kydie explică:

Va placut?

| Kydie explică:

Sper ca da!

| Kydie explică:

Nu va mint!

| Kydie explică:

Promit nu mint!

| Kydie explică:

Daca nu ma credeti treaba voastra!

| Kydie explică:

Daca ma`ti crede var fii frica!

| Kydie explică:

Deci...se vede sunteti cei mai fricosi!tongue

| Kydie explică:

Si punct laughing

| Kydie explică:

Oricum m-am mutat acum cateva saptamana din casa aia si nu mi sa mai intamplat big grintongue ca sau mai intamplat lucruri de astea ciudate

| norby_8572 a răspuns:

Si mie mi se dechide singur televizorul si schimba canalele cand sunt singur si becul imi tot se inchide f putin si se deschide. Ce sa fac, sunt mort de frica?

| Cojo_4626 a răspuns:

Ma ce imaginatie ai. laughinglaughingrolling on the floor

| Dixie a răspuns:

Nu cred ca povestea ta e adevarata, Parerea mea. scuze daca a deranjat.