| eeeeeeeeee a întrebat:

Ati cumparat pana acum produse metropolitan? sunt bune de ceva? adica is merota pretul?

19 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Nu te pacali sunt infecte. de 2 lei nu cheltui degeaba

| Bishop a răspuns:

Si-a cumparat varamea cercei si ruj parca laughing
si a zis ca-i plac, "cerceii sunt de argint si ruju e super"

| anka a răspuns:

Incearca si vei vedea. S-ar putea sa iti placa.

| eeeeeeeeee explică:

Mie imi plac foarte mult bijuteriile.

| eeeeeeeeee explică:

Adica sunt mai proaste decat alea de la avon si oriflame? eu vreau sa ma fac reprezentant.big grinmetropolitan adica.

| scumpik a răspuns:

Si eu sunt reprezentanta metropolitan si sunt produse ieftine si de buna calitatehappy

| Denisse_8813 a răspuns:

Sunt intr-adevar ieftine, cat despre calitate...depinde cum le apreciaza fiecare. Nu sunt de parare ca trebuie neaparat sa fie scumpe ca sa fie si bune dar personal nu sunt "fana" al acestor produse, insa am si prietene care le prefera(nu stiu daca pentru calitate sau pentru preturile lor mici)...

| Smile<33.! a răspuns:

Eu zic ca sunt ok.
mi-am comandat de vreo 2 ori happy
si sunt multumita.nu am treabahappy.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-s alea, sint de mincat? Daca nu-s comestibile nu-si merita pretul laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh, si amandina e o bijuterie, dar una pe care o halesc big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt super bune.si ca pret si ca produs in sine.pentru mai multe detalii sau cine doreste sa devina reprezentant pls mail me la alecsutsa@ymail.com big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da sunt fff bune dar l avon si oriflame nu sunt asa ceva super sunt cele de l metropolitan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt foarte buna dar nu chiar toate...la unele produse nu merita banii dar la altele daaaaaaaaaa.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu daca sunt bune sau nu. In mod clar imita produsele de la multe firme de cosmetice. Unele parfumuri au sticluta parfumului Perceive de la Avon. Altele se numesc B&Y si seamana foarte mult cu B. U. Sa mai enumar?

| luminita75 a răspuns:

Nu sunt bune, sunt de proasta calitate. Eu mi-am cumparat si nu am fost multumita de ele.

| miha3lala a răspuns:

Produsele Metropolitan sunt exceptionale! Sunt produse bio, foarte bune si foarte ieftine! Sunt reprezentant si le folosesc tot timpul! Eu sunt foarte multumita de ele! Pentru a vedea catalogul click aici: http://shop.metropolitans.ro/catalog_web/ Pentru a va creste venitul considerabil in scurt timp, accesati urmatorul link: http://shop.metropolitans.ro/catalog/create_account.php folosind codul de reprezentant: PMlj4urY. Produsele Metropolitan mi-au schimbat viata!
Le recomand cu incredere! Succes!

| mmm a răspuns:

Incercati-le! Eu una sunt multumita, mai ales de bijuterii.