| Doctorfishadi a întrebat:

Ati fost in Maxi Pet militari? Vreau sa stiu cum ajung de la autogara militari acolo,vreo idee? Si mai vreau sa stiu ce animale mai sunt,au pesti? Si daca da cat de multe specii, adica merita un drum pana acolo?

1 răspuns:
| Eugen80 a răspuns:

Au de toate acolo, dar sunt si preturi pe masura.
De la autogara Militari poti merge cu 137 sau 138 sau maxi taxi daca mai merge pe carantina. Practic orice STB care merge spre iesirea din Bucuresti inca 3-4 statii te lasa in fata la Praktiker si apoi ajungi la Decathlon si apoi la Auchan, unde este si Maxi Pet.