| RAY a întrebat:

De plictiseala intreb si eu, oare de ce fetele nu trimit niciodata mesaje la baieti?

Răspuns Câştigător
| SoareDaniel a răspuns:

Ti-e atat de greu sa te prinzi omule, pai o fata primeste zilnic 1000 de mesaje de la caini lesinati ca mine, ca tine, ca Ion, etc, care incearca aceiasi metoda de conversatie. Avand libera alegere si cu dotarile la vedere e absolut normal sa isi aleaga pe unul demn de pzd lor.

| RAY explică (pentru SoareDaniel):

De plictiseala

| SoareDaniel a răspuns (pentru RAY):

Nu te mai gandi lasa-le, am patit si eu sa fiu luat de prost de fete de sute de ori. Cel mai bine pentru tine, ar fi sa gasesti ceva sa faci in viata asta, financiar vorbesc, acum cat mai ai timp ca sa poti duce o viata fara griji. Iti zic eu, ca e de n ori mai depresiv sa traiesti singur si sa mai duci si lipsa banilor, atunci chiar te poti considera un ratat.

| SoareDaniel a răspuns (pentru RAY):

E destul de dificil sa mai duci o relatie zic eu de la 27 de ani, pentru ca aia o construiesti in timp, nu stiu ce varsta ai tu, dar cam pe aici oricum se instaleaza monotonia, ma refer daca ajungi pe la un 30 casatorit si cu copil. Iti zic eu, ca o sa imi dai dreptate, o sa iti fie dor de multe chestii pe care le faceai singur. Eu am o cunostinta trecuta bine de 40 si ceva de ani, divortat, dar cu un intelect, jos palaria, job-uri de la director de banca pana la jurist si asa mai departe. El o sa ramana celibatar toata viata, dar unul care a stiut sa si-o traiasca la nivel maxim.

| RAY explică (pentru SoareDaniel):

Ce inseamna unul care a stiut sa si-o traiasca la nivel maxim?

| RAY explică (pentru SoareDaniel):

Eu nu am ce face in carantina

| SoareDaniel a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu cum sa te fac eu sa intelegi, in sensul ca a facut ce a vrut pl lui nu a dus lipsa de nimic si a ales sa nu se mai lege la cap de o relatie, doar tipe de o noapte daca intelegi. Dar bine inteles ca toate astea pica la unii ca noi care nu depasim un salar de 2500 lunar, iese din discutie, de aici si vorba aia ai banii iti permiti de toate.

16 răspunsuri:
| Clarity a răspuns:

Ii un fel de regula nevorbita tot timpul in societate ca băieți suna sau trimit mesaj dacă sunt interesati. Asta nu înseamnă ca nicio fata niciodată nu trimit mesaje primele, depinde cu ce persoana vrei sa vorbești, caracterul ei și in ce crede ea.

| darrio2007 a răspuns:

Ar trebui sa scrie prea multe si e posibil sa le incurce numele.

| SG1995 a răspuns:

Depinde de tipe, fosta mi-a scris mie prima.
Dar de cele mai multe nu o fac pentru că:

1. nu sunt atrase așa de tare încât să își calce pe orgoliu
2. au complexe de inferioritate, și consideră că sunt prea neatractive să fie observate

| Dorotheea21 a răspuns:

Nu ti'am scris eu trei mesaje sa te intreb cum te simti, cand TPU te'a pus in 'carantina' pentru spam?
Noi nu am fost niciodata prieteni, dar imi pasa de nefericiti, mai ales ca stiam cat de mult inseamna TPU pentru tine.
Uiti repede! tongue
Nota 10 SoareDaniel.
'1000 de mesaje pe zi', 'caini lesinati'? rolling on the floor
Un tip cu umorul acesta este imposibil sa fie singuratic. Te'a pacalit. laughing

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

Fii calma ca nu vorbeam de tine

| Dorotheea21 a răspuns (pentru RAY):

Ah, da!
Se deduce din intrebare. rolling on the floor
Mi'ati facut ziua minunata. happy rolling on the floor
Multumesc.

| RAY explică (pentru Dorotheea21):

Ma referam la o tarfa care a profitat de mine, tu esti deosebita, rara