| DanielG a întrebat:

Atunci cand deschideam calculatorul imi aparea mesajul de intampinare "Bun venit", in limba romana. Acum se deschide, pur si simplu si nu mai apare acest mesaj. Ce pasi ar trebui sa parcurg, pentru a face ca acest mesaj sa apara din nou(daca nu cumva s-a sters coplect). Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paiii.umblii pe acolo pe la start

| ChocaholicBi a răspuns:

Nu stiu de ce tii asa de mult sa iti apara un mesaj dar ma rog. Trebuie sa umpli la Start la profile settings. Depinde de computer, la mine asa apare. Succes! Funda?