| Deyu39 a întrebat:

Auziti am nevoie de ajutor urgent! sora mea e in strainatate iar eu si mama vb cu ea pe skype
dar am dezinstalat skypul is acum imi tot da erori la instalare. ce sa fac? va rog ajutati-ma imi spune ca nu s-a putut face program files skype! ajutor urgent! (ps dau funda )

Răspuns Câştigător
| reysp a răspuns:

Incerca sa descarci din nou instalarea de pe pagina oficiala sau incearca click dreapta si executa ca administrator instalarea

| Deyu39 explică (pentru reysp):

Voi incerca daca va merge vei primi fundawinking

2 răspunsuri:
| reysp a răspuns:

Incearca sa descarci din nou pachetul de pe pagina oficiala sau click dreapta si executa ca administrator instalarea