| angeoudiable a întrebat:

Avem vreun site romanesc despre legende urbane? Daca da dati-mi si mie un link!

Răspuns Câştigător
| andreutz a răspuns:

Momentan nu este nimic serios...doar vreo 2 bloguri si un forum, dar nu au date exacte...sunt mai mult la caterinca... uite un exemplu http://forum.softpedia.com/lofiversion/index.php/t163103.html

1 răspuns:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

NU stiu link, dar ieri am vazut la libraria Humanitas, o f. recenta aparitie, despre toate astea, adica, s-ar putea sa fie mai mult rustice, dar vezi tu la fata locului, si te indruma librarul!