| Bogdan00501 a întrebat:

Aveti idee cat timp as face de la caminul privat Arcca Titan la Universitatea din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| Scorpiel a răspuns:

Cu metroul faci aproximativ 40 de min + 10 min drumul pana la Costin Georgian, varianta cu troleul undeva in jur de o ora si putin in functie de trafic, iar cu tramvaiul 40 e mai complicat ca ar trebui sa faci traseul Piata unirii - Universitate la pas si te-ar duce undeva la aproximativ o ora jumate.

| Bogdan00501 explică (pentru Scorpiel):

Deaci sa inteleg ca as facecu metroul undeva in jur de 50 de minute? CU RATB-ul cat as face?

| Scorpiel a răspuns (pentru Bogdan00501):

In functie de trafic, daca te hotarasti spre RATB eu as evita troleul si as merge cu tramvaiul, asta te-ar duce undeva in jur de o ora si putin daca ai noroc sa nu fie traficul aglomerat pe calea calarasilor.