| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Aveti un blog? Si aveti nevoie de ajutor la el? Daca da lasa-mi ID-ul (de mess) pe privat. As vrea sa va ajut...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cocteil, stii site-ul acesta presupun de mult. tu ai vazut ca, cei care au nevoie de ajutor in diverse scopuri, blog-uri/site-uri radio-uri si a.s.md. apeleaza ei la noi, nu noi la iei? ai observat asta, hai sa ne apucam fiecare sa punem, aveti nevoie de aia apelati la cutare, cine vrea pune intrebarea, si sunt destui useri experti in web hosting, phpbb3, mysql si etc. n-are rost.