| EllyCA a întrebat:

...Azi e ziua mea! ei... ce-mi urati?

Răspuns Câştigător
| luiza a răspuns:

Sanatate, fericire si numai norocul sa te bata! La multi ani!

11 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Iti urez sa castigi la "romanii au talent"!

| Isabelamaria21 a răspuns:

Buna,

La multi ani, si multi ani inainte sa fii sanatoasa si sa ai tot ce iti doresti.

Pa, pa

| Alyra a răspuns:

La mulţi ani cu sănătate
Doar de bucurii s-ai parte!

P.S. Câţi ani împlineşti?

| Ramonaaaa a răspuns:

La multi anihappy
Maine e ziua measmug
Astept urarea da?
Pai chiar asa?:*

| myhaelamar86 a răspuns:

Iti doresc prieteni reali, care sa-ti ureze La Multi Ani! pe viu.

| Mirunaaaa a răspuns:

-Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata si iti urez un sincer La Multi Ani!

| Mirunaaaa a răspuns:

-Iti doresc ca de ziua ta sa ti se implineasca toate dorintele, sa fii fericita, iubita, sa ai parte numai de raze de soare in viata!

| danahh a răspuns:

La mulţi ani! sa ai parte de fericire, bucurie si tot ce-ţi doreşti

| Alexutzuxx a răspuns:

La multi ani cu multi bani si cu multe fundite in acest an!

| Adee3 a răspuns:

La muuuulti ani!

| Monique29 a răspuns:

Fiecare an este o carte cu 365 de pagini goale. Creaza in fiecare zi o capodopera, folosind toate culorile vietii... si in timp ce scrii, zambeste! La multi ani!