| Daniel_2910 a întrebat:

Baieti am nevoie de ajutor...am windows 7 si nu stiu ce are, scrie ca trebuie de activat, scrie ca aceasta copie nu este autentica... ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| eXtreme21 a răspuns:

Salut!
Ti-au spus asta deoarece windows-ul a facut un update de pe net si asta pentru ca ai pus "Automatic Updates" pe on.
Incearca sa il instalezi din nou si de aceasta data pune "Automatic Updates" pe off!
Pentru asta mergi la Start/Contro Panel/Automatic Updates.
Sper ca am putut sa te ajut.

| catapanther a răspuns:

Iti cere genuine. Este un programel cu care faci ca windowsul tau sa para legal si sa te lase sa-l folosesti cum trebuie in continuare. Si eu am avut de o gramada de ori la windows 7 si chiar si la XP. Funda?

Răspuns utilizator avertizat