| Ionutz_9325 a întrebat:

Bine v-am gasit inca o data...cum as putea viziona pe youtube pe telefon?cryingcryingcrying imi spune "continut necunoscut" ce pot face ca sa pot vizualiza? sau daca nu pe un telefon nokia x3 la fel vreau sa vizionez pe youtube si nu merge imi spune "check network connection" si as fi fioarte recunoscator daca m-ati putea ajuta va multumesc

2 răspunsuri:
| Ionutz_9325 explică:

Am uitat sa mentionez ca am un telefon Samsung m3510 beat si Nokia x3 nu este cu touchscreen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti sa te uiti pe Youtube pe mobil, exceptand cel cu tochscreen.