| zooyoks a întrebat:

Bun, deci problema e cam asa: acum foarte multi ani mi am facut un cont de hi5, eram micuta si am scris niste tampeniilaughing) as vrea foarte mult sa pot sterge tot de acolo dar nu mai tin minte absolut nimic nici username nici parola, Nada!laughingintebarea mea este: exista vreo posibilitate de stergere a acontului, spart parola. ceva?laughing

4 răspunsuri:
| angel74dm a răspuns:

Intră pe hi5, la username bagi adresa de mail de pe care ţi-ai făcut hi5-ul, (adresa de mail completă cu yahoo.com, pe hi5 nu există doar username) apoi bagă o parolă la întâmplare, o să-ţi apară ceva cu "parolă uitată", apeşi acolo apoi urmezi paşii şi o să-ţi trimită pe mail altă parolă.

| VladimirPutin a răspuns:

Dai acolo la ai uitat parola

| Loly a răspuns:

Reclama contul de Hi5 si va fi anulat! Sau poti face cum a zis angel74dm.Bafta!winking

| Pushy1601 a răspuns:

Ai acolo la log in am uitat parola.dai acolo si scrii adresa de mail. iti resetezi parola si cred ca pe undeva pe la setarile contului e ceva de genu anuleaza acest cont