| Ruxiii a întrebat:

Bun... s-a facut repartizarea la liceu.Am aflat la ce profil am intrat, dar mai am o nelamurire.Cum aflu clasa in care am fost repartizata? Adica...sunt la mate info, dar sunt 2 clase, de exemplu 9A e o clasa si 9B e cealalta clasa, cum pot afla daca am intrat la 9A sau la 9B? Daca intelege cineva.

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Inteleg ce spui. Asa e si la mine la scoala. 9A si 9B sunt info api 9C e filologie parca... intraba pe cineva de la secretariat. Funda?

1 răspuns:
| b0gd4nn a răspuns:

Poi la mine la liceu clasa a 9 A este mate-info, clasa a 9 B e clasa de uman si 9 C e de servicii(economic) acum daca la acel liceu sunt 2 clase de mate-info o sa vezi la inceputu anului in ce slasa ai intrat!