| Alina_5575 a întrebat:

a facut cineva comanda de pe acest site http://www.miniprix.ro/? produsele sunt bune, chiar este de incredere? multumesc... (La multi ani! tuturor celor care poarta numele Andrei/Andreea )

Răspuns Câştigător
| sisi_3548 a răspuns:

Stiu ca a facut o prietena de-a mea comanda.
A fost multumita de produse si da, este de increderewinking
kiss

3 răspunsuri:
| sisi_3548 a răspuns:

Fundita?

mersi mult kiss
daca mai ai nevoie de ajutor nu ezita sa intrebiwinking

| anda_1885 a răspuns:

Eu nu am facut comanda de pe site, dar cumpar dintr-un magazin din oras. Intradevar sunt produse bune si preturile sunt mici. sa iti spun care e treaba cu acest lant de magazine: aduc prod de la magazine din tara si din afara din stocurile nevanduteale acestora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, vreau sa va intreb daca atuci cand e anuntata 50% reducere, aceasta se efectueaza sau nu, eu incerc sa comand ceva si la pretul final imi pare tot pretul intreg, helpppppp pls
reducerea apare numai pe factura finala, de la curier?