| anonim_4396 a întrebat:

acum 2 saptamani tatal meu mi-a transferat pe telefon 500 de minute in retea si 20 in alte retele. El are abonament la orange, vroiam sa intreb daca se poate sa transferi si minute nu doar euro si daca da, cum mi-a trimis?

Răspuns Câştigător
| tinapapujik a răspuns:

Da suna la *100# alegi ramura 4.reincarcare PrePay 1continua introduci parola numarul din 6 cifre din buletinul proprietarului abonamentului 1 acum 1 reincarcare direct cu minute si alegi optiunea

1 răspuns:
| tinapapujik a răspuns:

Funda? :*love struck