| allynutsa a întrebat:

.acum cateva saptamani, mi-am cumparat o carte cu regulamentul rutiet si cu cateva chestionare. Am primit gratuit un CD cu chestionare si un cos cu care sa pot sa le activez. Idea este in felul urmator: eu am avut aklta unitate atunci cand l-am bagat pentru prima data, si mi-a mers. apoi, l-am imprumutat unei colege care l-a folosit si ea pe pc ei. De curand mi-am schimbat unitatea, si cand am incercat sa-l folosesc imi scria: "Cheia a fost inregistrata pe un PC cu alta configuratie si nu mai poate fi folosita!". trebuie sa umblu setari sau ceva de genu? Daca CD-ul se poate folosi la un sg pc..colega aia cum a reusit sa-l foloseasca si la al ei? Va rog, vreau sfaturi, sau cine stie ce trebuie sa fac. Funda.:*

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Incearca sa activezi cu cablul de la net scos. dar eu iti recomand sa rezolvi chestionarele de pe drpciv.ro

1 răspuns:
| Rony23 a răspuns:

Ai gasit vreo rezolvare?