| anonim_4396 a întrebat:

Deci in acest moment am cablu de la wireless băgat în unitate dar eu vreau sa nu mai tin unitatea. Ce aparat imi trebuie pentru a tine aparatul fara a fi băgat cablu in unitate?

2 răspunsuri:
| Algo098 a răspuns:

Poate ca e un aparat alimentat la 5V prin cablu USB de la calculator si poate ca merge si folosind curentul de la un adaptor de 5V cum sunt incarcatoarele de telefon sau bateriile externe. Trebuie cautat pe internet manualul de folosire dupa modelul routerului si acolo ar trebui sa scrie cum se foloseste. Daca acel aparat e de la un furnizor de internet, atunci si acel furnizor ar trebui sa stie cum se foloseste. Deci raspunsul ar fi un adaptor de 5V, dar raspunsul corect e in functie de modelul aparatului.

| Osneros a răspuns:

Wireless cu cablu? How does that work?