| KmC96 a întrebat:

Buna ...Am 4 butoane de la tastatura defecte...cum le repar?

Răspuns Câştigător
| mdany a răspuns:

Buna. Daca sunt defecte trebuie desfacuta tastatura si trebuie sa reasezi gumele din interiorul tastaturii, numai ca grija mare pentru ca la desfacerea tastaturii iti sar din loc si celelalte gume de la butoane.

1 răspuns:
| Be12345 a răspuns:

Cel mai simplu dar costisitor e sa iti cumperi alta tastaturabig grin eu am avut tastatura stricata si am inlocuit`o cu un notebook laughing)