| adimancool a întrebat:

Mi s-a stricat ENTER-ul de la tastatura, cum il repar?

Răspuns Câştigător
| bibi4v a răspuns:

Scoate butonul de plastic si curata-l, si vezi daca nu e stricat cauciucul de dedesubt.
si daca nu merge ai 2 butoane Enter pe tastatura. foloseste-l pe celalalt.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se poate repara sad
Tre sa-ti cumperi alta tastatura straight face
FUNDA?

| ColaCola a răspuns:

Enter-ul nu difera de alt buton, are aceleasi operatiuni in functionare ca oricare alt buton si nu se poate repara daca este stricat, trebuie alta.Insa incearca sa il curei pe dedesubt, poate ai mizerie, eu am patit sa am o coaja de sambure si nu se apasa butonul si nu mergea si am scos coaja si a mers...

| alexxxxxxxxxxxxxxxxx a răspuns:

Suni un specialist, daca te-ai jucat ceva si ai apasat ca disperatul nu mai mege sa stii, cumpara tasta nouahappybig grin