| laurica1997 a întrebat:

Buna!am casti cu microfon si nu stiu cum sa le instalez la calculator.am bagat verde la verde si roz la roz si tot nu merge.va rog ajutati-ma!dau funditza!

Răspuns Câştigător
| NoRules a răspuns:

Ai nevoie de drivere audio...incearca sa descarci realteck audio si sa il instalezi... apoi conecteaza din nou alea la PC si ar trebui sa-ti apara ceva si tu bifezi acolo in functie de ce ai conectat la PChappy. daca ai nelamuriri da-mi add zis.r0by@yahoo.com

2 răspunsuri:
| ﭿTroubledSoul a răspuns:

Ai cumva sloturi pentru casti in fata calculatorului? Daca da, incerca sa le bagi in spate tot asa verde la verde si roz la roz, ca si eu am patit asa.

| Nastasă_Ares_1994 a răspuns:

Daca ai boxe incearca sa le scoti