| Askaw0w a întrebat:

: Astazi 05.08. 2013 mi-am luat un microfon+casti din carrefour cu 40lei. Si am bagat mufa de microfon si casti prima oara a mers... dupacare am reinstalat windows-ul ca aveam niste probleme cu el....acum nu i-mi merge.va rog sa ma ajutati.TIN SA MENTIONEZ CA NU AM PLACA DE SUNET! dar cand nu l-am reinstalat a mers si fara! OFER FundaVOT! URGENT VA ROG! am windows 7 si aveam si inainte! am bagat mufele absolut tot cum trebuie doar ca nu mi-l citeste...

Răspuns Câştigător
| Ge0rgeL a răspuns:

Salut!
Trebuie PACA DE SUNET pentru a functiona castile.
Bafta!

7 răspunsuri:
| Mikhtarian a răspuns:

Probabil trebuie instalat?!

| simpluone a răspuns:

Pai nu inteleg unde bagi mufele de la casca si microfon daca nu ai placa de sunet?

| Askaw0w explică (pentru simpluone):

In placa de baza?straight face lool
am rezolvat trebuia doar sa i-mi dau update la windows 7 Mersi frumos baftawinking

| simpluone a răspuns (pentru Askaw0w):

Adica ai placa de sunet integrata in placa de baza. Acum am inteles. Mai sunt casti cu microfon care intra pe usb si au o placa de sunet la volum. Si mai sunt variante. Ma bucur ca ai rezolvato.

| Eviix a răspuns:

Vezi poate e bagata mufa gresit.

| Askaw0w explică (pentru Eviix):

Sunt bine bagate

| Eviix a răspuns:

Atunci nu stiu,.