| Anemona2020 a întrebat:

Am cumpărat mai demult căștile acelea de la iPhone fără fir și la momentul respectiv aveam iPhone 6 și la acest telefon sau conectat. Recent mi-am achiziționat un nou iPhone Xr și la acesta nu se conectează. Sa mai întâmplat cuiva? Trebuie sa dau eu undeva, ceva din telefon?

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Daca nu apare pe ecran atunci cand deschizi carcasa castilor, incearca sa tii apasat butonul de imperechere de pe spatele carcasei si verifica daca Bluetooth-ul este activ pe iphone.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt originale sau fake?
https://www.youtube.com/watch?v=8zw5KEQZzMo