| georgiana967 a întrebat:

am dat share pe facebook unui link catre un blog iar acum trebuie sa arat postarea asta printr'un link cu share-ul dar nu stiu ce si de unde sa copiez pentru a face link cu postarea... uff... sper ca m-am facut inteleasa, mersi.

1 răspuns:
| darkacvilla a răspuns:

Salutare,

Share-uirea unui link pe facebook nu genereaza un link separat deci din pacate nu ai ce copia. Poti cel mult sa faci un print screen, sa-l uploadezi pe un site care gazduieste poze si sa dai link-ul print screen-uli ca dovada.

Seara faina,
Andrei