| anonim_4396 a întrebat:

am facut deci nu demult sex cu prietena mea fara prezervativ cateva zile la rand, si observasem azi dimineata ca am niste punctulete mici pe capul penisului... oare ce-o fi asta?

17 răspunsuri:
| Alexandrup a răspuns:

Sida.Rip

| Crucified a răspuns:

Idem

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce considerati ca e sida?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa fac in cazul dat?

| victorandrei a răspuns:

Probabil o iritatie, SIDA laughing) doamne ce lume nebuna, nici nu stiti simptomele pentru sida si vorbiti aiurea plus ca de cand iei virusul pana la aparitia bolii dureaza ceva timp

| lostsoul4ever a răspuns:

Nu neaparat e Sida sunt mai multe posibilitati, poate sa iti apara punctulete si daca nu ati fost "lubrifiati" amandoi, este o zona sensibila si foarte repede se irita. Poti merge de altfel si la un doctor ca nu strica si sfatul meu e sa nu mai faci sex ne protejat. Take Care!

| lostsoul4ever a răspuns:

Da se poate dar "Sida" are niste etape prin care se manifesta in primele 4-6 saptamani ai de obicei Febra si frisoane, dureri de cap, stari de voma, dureri in gat, dureri dupa cap etc sa veedem daca " PublicUserName" are aceste simptome?

| anonim_4396 explică (pentru lostsoul4ever):

Nu, nu am nimic din acestea ce ai zis, ma simt excelent de bine, doar niste punctulete rosii mici mici mici pe capul penisului si gata, in rest nu ma deranjeaza nimic

| lostsoul4ever a răspuns:

Exact cea mai buna solutie e sa mergi la doctor fara sa iti fie nici un fel de rusine ca nu are de ce sa iti fie!

| anonim_4396 explică (pentru lostsoul4ever):

Daca serios nu imi este rusine, pur si simplu azi dimineata chiar cu cateva minute in urma mi-au aparut aceste bubite mici, si hotarasem sa incerc sa postez asta pe TPU poate gasesc vreo solutie fara ca sa merg la doctor... dar mersi totusi de sfaturi happy Merg eu la doctor.

| lostsoul4ever a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu placere!

| lostsoul4ever a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai fost la doctor? ce ti-a spus ca ai?

| anonim_4396 explică (pentru lostsoul4ever):

Sunt niste bubite simple... sunt de la murdarie paremise, mi-a recomandat un crem, si timp de o zi mi-a trecut tongue

| lostsoul4ever a răspuns (pentru anonim_4396):

Aste e bine! Acum sa ai grija ca e o zona sensibila si se pot lua foarte usor microbi! O Funda primim si noi si un rate!smug

| anonim_4396 explică (pentru lostsoul4ever):

Ok happy mersi mult de sfat

| Mikys99 a răspuns:

Buna,nu vreau sa te sperii.Inceput de SIDA(((

| Anerol a răspuns:

Stai linistit, nu trebuie sa te ingrijorezi din prima. Este CANDIDA, care apare si o trartezi cu CANESTEN CREMA aplicata local la baieti si ovule de canesten pentru fete.
Nu e neaparat Sida.:-s