| buggie a întrebat:

Buna. Am facut o comanda pe Shein iar acea comanda a fost impartita n doua. Quickship-ul a ajuns acum cateva zile iar cealalta, cautand o pe diferite site uri de shipping, imi da urmatorul rezultat,, your parcel hasnt been colected from the seller", locatie Bucuresti. Ce inseamna mai exact?

Răspuns Câştigător
| Hyperion7 a răspuns:

Adică comanda nu a fost ridicată de firma de curierat din Romania(cel mai probabil sameday sau fan Courier).
Verifica awb-ul pe site-ul uneia dintre aceste companii și vezi ce îți zice.
Daca îți apare la Sameday sau Fan Courier, ia contactul cu firma de curierat, prin mail sau chatul de pe site și explică situația.

| buggie explică (pentru Hyperion7):

Am lasat mail la Sameday. Astept sa mi se raspunda. Multumesc ❤️‍?

1 răspuns: