| florin1979 a întrebat:

la messenger 11 stiu ca arhiva se salveaza pe serverele lor! eu daca reinstalez windows-ul o mai pot vedea? ca am incercat sa o caut in program files, sa o salvez in alta partitie, dar nu este!

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Daca reinstalez windowsu intotdeauna nu vei mai gasi nimic din fisiere, se sterge automat

| TheTiger a răspuns:

Eu sincer mi-am bagat win 7 (aveam vista) si aveam toate arhive tot! Lam instalat messengerul 2011, si aveam arhiva(concluzia este ca nu se salveaza pe hard).nu stiu dc daca mergi la cineva la comp, si te uiti in arhiva de la messul tau, nu tio apare.Reinstaleazatil fara grijiwinking

| danezu87 a răspuns:

Nu se salveaza automat online... poti sa intrii dupa ce pc vrei tu ca tot apare arhiva happy deci reinstaleaza-l fara probleme