| 3Panda3 a întrebat:

happy
Am Ipad mini si cand il conectez la laptop scrie ca nu se incarca. De ce? Ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Brâncuşi a răspuns:

Bună ziua, păi ori e devină cablul şi ar trebui schimbat dacă nu foloseşte încărcătorul, da dar ştiu că îţi este mult mai util aşa dar din prima zi de când ai luat-o nu ţi-a mers sau pe parcurs?
O zi bună!

| 3Panda3 explică (pentru Brâncuşi):

Ipad ul se incarca la priza, nu si la laptop. Am incercat din prima zi sa il comectez la laptop si il gaseste doar nu se incarca.

| Brâncuşi a răspuns (pentru 3Panda3):

Da, se mai întâmplă o fi şi de la windows dacă e încearcă să-ţi cumperi altul nou şi apoi vezi dacă face "figuri" şi cu ăla dar nu cred că e devină cablul.
O zi minunată!