| MicheilaMicheluzta a întrebat:

am nevoie de un sfat.imi place um baiat cu un an mai mic decat mine.

mor dupa el. dar... el nu ma place.am incercat sa il cucerec.si pot sa va spun ca atunci cand il vad imi vine ori sa lesin sau sa apar in alta lume.

CE POT SA FAC? a si am uitat sa va spun ceva.nu stiu unde locuieste sau daca se va muta din scoala?

Răspuns Câştigător
| Andreea_7923 a răspuns:

Incearca sa nu il mai bagi in seama. lasa-l sa simta indiferenta ta si poate te va cauta...
la mine functioneaza mereu
winking
bafta :X:*

6 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Nu speria baiatul cu insistentele tale. Poate are alte gusturi sau poate nu este pregatit pentru o relatie.

| PetreConstanta a răspuns:

Draga mea daca nu te place poti sa si mori nu numai sa lesini ca oricum nu-il intereseaza Ce sa faci Ai auzit sa schimbi macazul Ia-o pe alta linie si lasa-l in pace

| Arekandera a răspuns:

Dragoste cu forta nu se poate, stii si tu asta! dar poate putina indiferenta nu ar strica.incearca sa obtii cateva informatii despre el!

| dRaXler a răspuns:

Cum sa iti vina sa lesinirolling on the floor)
Mi-ai facut seara mai placuta

| Ralucafergie a răspuns:

Uita-l e mai bine pentru tine!

| Andreea_7923 a răspuns:

Multumesc pentru fundita si bafta in continuarewinking:*