| raluca_4755 a întrebat:

Am nevoie neaparat de raspunsul tau daca stii!
Mi-am luat ieri o imprimanta(hp) care face si copii
dar poblema este ca din calculator nu merge sa printez! De ce?
Dar sa fac copii merge dar din calculator sa printez ceva nu merge de ce?

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Imprimanta trebuie instalata. Ai primit un CD de instalare, foloseste-l si faci instalarea si apoi o sa-ti mearga. Succes si numai bine!

| eugenl a răspuns:

CD-ul de instalare e de fapt driver-ul imprimantei. Si daca din greseala n-ai CD-ul sa e zgariat le gasesti gratuit pe net, pe site-ul oficial HP

| Alemoni a răspuns:

Buna!
Sper ca ai instalat imprimanta, cu CD'ul primit.
Iar la sfarsit, ai pus cablul care leaga imprimanta de calculator? big grin
Succes in rezolvarea problemei!