| Yoanna65553 a întrebat:

Vreau sa printez ceva si il am in calculator facut de mine in Word, dar pagina respectiva are culoare si mie nu imi merge sa o printez cu culoare.Imi ies literele colorate la fel ca in Word unde,am facut acesta pagina, dar fondul nu imi iese colorat.Ce sa fac?
Am imprimanta HP Deskjet.
Multumesc!

1 răspuns:
| DomnuCoteaTM a răspuns:

De obicei când printezi ceva cu background, backgroundul (fondul) nu iese la imprimantă. Pentru asta va trebui să faci următoarele lucruri dacă ai Word 2010. Click pe File, du-te pe Options. La Display dă click pe Print background colors and images, verifică căsuța de sub Printing Options și după apasă OK.

Succes!