| Adrian_Rosca_2000 a întrebat:

Salut am o imprimanta si nu merge sa printez oare ce are?

Răspuns Câştigător
| anonimg a răspuns:

Daca imprimanta are si tusuri color iar unul dintre ele este gol sau defect, nu iti va functiona. Softul ei trebuie sa iti spuna care este problema.
O alta solutie este sa le scrii un email cu problema ta acelora care au fabricat-o.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si eu am un laptop si nu vrea sa mearga

| Jipa95 a răspuns:

Instaleaza-i driverul.

| Ella3133 a răspuns:

Daca iese foaia la felcum a intrat (adica alba) ai problema cu cartusele...nu sunt compatibile sau cerneala s-a uscat in ele.Du-te pe la un service eventual.

| bluepriest a răspuns:

Vezi daca ai foi, daca ai cerneala in cartuse

| Adrian_Rosca_2000 explică:

Tocmai ce am schimbat tusu

| anonimg a răspuns (pentru Adrian_Rosca_2000):

Daca imprimanta are si tusuri color iar unul dintre ele este gol sau defect, nu iti va functiona. Softul ei trebuie sa iti spuna care este problema.
O alta solutie este sa le scrii un email cu problema ta acelora care au fabricat-o.