| mariusluisa a întrebat:

Buna am o catelusa de 8 saptamani westie si va rog frumos sa ma ajutati cu un sfat cum sa o invat sa manance bobite ca nu le mamanca deloc iar conserva de catei manca da chiar putin.am lasat-o si flamanda si nimic si imi doresc foarte mult sa mance bobite pentru ca nu am stiut ca nu am voie sa ii dau mezeluri si cascaval tot din astea i-am dat in ultimile 3-4 zil. abia acum am aflat ca nu ii bine.sa ii cumpar mai multe feluri de bobite sau cum sa fac? suntem intr-o situatie foarte dificila pentru ca ii primul noatru catel si o iubim f mult si nu vrem sa pateasca nimic.si se tot joaca mereu ce vreau sa intreb ii daca avem voie a ii facem baitza la 3-4 zile ca ii toata murdara cum se joaca.va multumesc anticipat astept cele mai bune sfaturi

Răspuns Câştigător
| kaBooMx a răspuns:

Cred ca pentru un caine este prea dura o baie la 3-4 zile. Poate 1 pe saptamana e de ajuns. Incearca sa o iei usor. Poate sa adaugi putin cascaval in bobite... Dar nu o sa moara mancad mezeluri.

1 răspuns:
| sissik a răspuns:

Cu ce fel de bobita ati incercat? Eu recomand Royal Canin Mini Starter sau orez cu carne. Mai multe sfaturi pe websitul: sissiwestie.com