| denisse00 a întrebat:

Am o imprimanta HP si nu imi citeste cartusul negru.Incepe sa licare si imi spune ca sunt probleme cu el. L-am incarcat de curand si pana in momentul asta a mers. De ce nu il citeste? Raspuns Rapid! Multumesc anticipat! happy Fundaa love struck

Răspuns Câştigător
| cipricocut a răspuns:

Scoate cartusu afara si curata contactorii, daca nu merge cauta pe forum la cei care au aceeasi imprimanta ca ai sa gasesti raspunsuri la cum se face un reset...Ex: Tii apasat un buton, apesi altu de 2-3 ori, inchizi-deschizi imprimanta, etc...chestii din astea, nu e de ajuns doar sa ii tai curentu.