| Tzupiii a întrebat:

am o intr :cum pot sa sterg o intrebare de pe profilu meu de la acest sitel?big grin multumesc mult:*

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Tu nu poti dar ai doua variante: 1.Mesaj din CONTACT si rogi s-o stearga. 2.Iti raportezi intrebarea ca avand caracter irelevant, neinteligibil sau spam, bifand caracterul respectiv din partea de jos a ferestrei unde se dau raspunsuri si apoi clic pe Raporteaza. Succes si numai bine!

| EUSIATIT a răspuns:

RAluca stie. dai mesaj privat si ii spui ce doresti ok.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raporteaz-o cu Caracter irelevant si la detalii scrii "drepturi de autor". E mai rapid asa decat prin mesaj la contact.