| NicollNikkyKv a întrebat:

Buna am o intrebare... daca merg intr-un magazin de telefoane Orange sau germanos si as vrea sa-mi i-au un iphone 4, 4s. depinde si am puncte pot sa le folosesc + sa dau diferenta?

Răspuns Câştigător
| angi_4331 a răspuns:

Da,trebuie sa dai restul de bani daca punctele nu iti sunt suficiente.

1 răspuns:
| Zako a răspuns:

Depinde in ce retea ai punctele...ca daca ai puncte in Orange nu poti sa mergi la cosmote.dar daca mergi in magazinul unde ai puncte poti sa faci cum ai zis tu. funda?