| AngieT a întrebat:

De ce nu apar raspunsurile mele date pe site? A mai avut cineva problema asta? Cum ati rezolvat-o?

Răspuns Câştigător
| theorizer a răspuns:

Si eu am un raspuns lipsa. Dar cred ca intrebarea a fost raportata si retrasa iar raspunsul meu a ramas in aer.

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Toate postarile noastre apar cu o mica intarziere (0-15 minute). Dureaza pana se actualizeaza datele. Iar actualizarile profilelor se fac o data la cateva ore.
Succes! Numai bine!

| Th3eo a răspuns:

Raspunsurile nu apar imediat pe site. Mai asteapta 10-15 minute si vor aparea.

| Andy04 a răspuns:

Trebuie sa mai astepti putin. Vreo 30 min cam asa.Nu stiu sigur cat trebuie sa astepti(dar sa nu fi pe site) dar nu mai mult de 1 ora

| DeniiiD a răspuns:

Asta am vazut si eu. Raspunsurile de aparut apar. Insa dupa prea mult timp ...Sunt multe intrebari la care scrie Raspunde primul. Insa dupa vreo jumatate de ora vezi ca esti al 6 lea care ai raspuns ( ca exempu). Probabil ca ia mult timp din cauza serverului

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jdfkls; jgl; jdlzk; sjf; clszkd; g

| roby2oo0 a răspuns:

Trebe sa astepti sa se aprobe

| misu62x a răspuns:

Dupa ce ai raspuns la cineva nu apar imediat trebuie sa astepti cateva ore sau ora