| Andra200002 a întrebat:

Buna am o intrebare doresc sa cumpar un joc de pe steam ce costa 14 euro as dori prin paysafecard insa nu exisa bonuri de 14 euro se poate prin combinare a trei bonuri a cate 25 de lei ar veni 16 euro.Sau daca fac prin paypal cati bani sr trebui sa bag pe card ca stiu ca trebuie sa dau 1.5 euro pentru activarea contului si cat e schimbul valutar pe care il fac cei de la paypal?

Răspuns Câştigător
| florinflorescu a răspuns:

Pe g2a sunt ceva mai ieftine, dar daca platesti prin paysafe le platesti si lor un comision de vreo 2-3 euro, mai bine prin paypal.

1 răspuns:
| DoarEuAlex a răspuns:

Intra pe G2A gasesti jocul la jumate de pret