| tmariusandrei a întrebat:

Buna am o intrebare: Mi-a schimbat cineva windowsul si am 7, l-am avut si inainte, dar am vrut sal schimb iarasi....era windows nu prea cu actele in regula sa zic asa, dar mi-a pus un program si windowsul e ca nou nout cumparat, iar programul se numeste Microsoft windows activator sau ceva in genu...mia dezactivat updateurile, dar daca le pornesc o sa mi se stearga setarile de la programu ala si o sa ma inebuneasca cu genuinul? MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| slayer09 a răspuns:

Dap, desigur ca o sa iti apara chestia cu genuine, pentru ca windowsul pe care il ai tu nu este unul original si din moment ce activezi updateurile... windowsul se conecteaza la serverele Microsoft si iti descarca printre altele si updateul pentru licentiere, si daca vede ca serialul nu e original, iti da cu virgula... big grin

| tmariusandrei explică (pentru slayer09):

MERCI MULT! acum am citit ceva despre asta si stiu despre ce update trebuie sa ma apar! happy big grin

3 răspunsuri:
| bula2014 a răspuns:

Nu la prima intrebare si da la a doua intrebare iar recomandare Cumapara licenta

| alexrock16 a răspuns:

In traducere?