| ღRαmøOoღ a întrebat:

Am o intrebare pentru cei ce sunt din Braila...Azi 27 Martie este un Circ... stiu ca e la TUG dar la ce ora? Si cat scria pe afis ca costa biletul de o singura pers? Daca cumva am gresit locatia sau data sau altceva, va rog corectatima. A da.si cum se numeste? Multumesc, am nevoie de aceste informatii. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Bitzika a răspuns:

Ora 15:00, bilet persoana 10lei persoana, nu ai gresit nimic. Poate ne vom intanli acolo.Te pup. Funda?