| beni23 a întrebat:

Buna am o nelamurire deci sora mea ii in germania si mi-a spus daca nu vreau sa vin si eu si am spus ca da dar ea mi-a spus sa merg la primarie sa fac o adeverinta care sa dovedeasca ca nu mai locuiesc in localitatea respectiva. ea spune ca aceasta adeverinta ma ajuta la dreptul de munca in germania e adevarat sau vrea sa incerce sa-mi ia casa

Răspuns Câştigător
| danyelo112 a răspuns:

Nu fa prostia asta nu iti trebuie asa ceva pentru a pleca la munca.e o minciuna.la mine o plecat multi prieteni la munca in afara si nu le-o trebuit asa ceva. daca ai peste 18 ani nu ai nevoie decat de buletin.

1 răspuns:
| Liquify a răspuns:

Nu am auzit niciodata asa ceva. Din tara iesi cu buletinul. Eu cred ca ea vrea sa iti ia casa.