| americanu098 a întrebat:

Buna am o problema am instalat un antivirus avg iar acum nu mai pot sa-l dezistalez si nu mai pot sa intru nicaieri daca dau pe un folder sau pe messenger imi da eroare ce sa fac?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ai doua posibilitati: 1.Descarci si folosesti AVG Remover, in functie de calculatorul tau, de aici: http://www.avg.com/eu-en/utilities. 2.Descarci si folosesti un program numit Unlocker. Succes si numai bine!

1 răspuns:
| kidulinha a răspuns:

Du-te in bara de start ( in stanga jos), click pe Setting( setari), Control Panel (panoul de control), apoi cauta acolo "Add or Remove Programs" ( adauga sau sterge programe) si cauta antivirusul in lista aia si dai Remove ( sterge/dezinstaleaza), asteapta sa se dezinstaleze, da rr la calculator si gata :*