| Flauu17 a întrebat:

SALUT TPU big grin Am o adresa de yahoo la care i-am uitat parola si nu stiu cum sa o aflu inapoi crying Ce trebuie sa fac si daca ma poate ajuta cineva sai aflu parola big grin

2 răspunsuri:
| StefiChan8D a răspuns:

S-ar putea sa ti se fi sters emailul daca nu ai mai intrat pe el de 1 an sau mai mult

| Cristina55555 a răspuns:

Si eu am patit-o.e trist..stiu.laughing acolo unde trebuie sa iti scrii mailul si parola trebuie sa fie (sub chestia aia) scris "forgot password?" Dai acolo, si de acolo te intruma ei, daca mai ti minte atunci cand ti-ai creat adresa de mail a trebuit sa raspunzi la ceva intrebari pentru siguranta, ca sa ti-o poti schimba, trebuie sa iti aduci aminte raspunsul la intrebarile acelea cand vei ajunge la pasul respectiv. Multa bafta! Sper ca te vei descurca! Funda? big grin