| simo80 a întrebat:

am o problema azi de exemplu am primit pe mail 59 de mesaje "mailor-daemon"sau ceva de genu asta este virus? nu le deschid si deja am schimbat a doua oara parola la yahoo ce sa fac? cum scap de mesajele astea?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia de pe net antivirusul Malearebytes si scaneaza pc dupa care sterge mesajele alea si schimha iar aprola! asa o sa scapi sigur! daca nu te descurci scrie aici sau mesaj la privat

| eike a răspuns:

Mailer Daemon Este De La Yahoo Si Inseamna Ca Adresa La Care Ai Trimis O Serie De Mailuri Nu Este Corect Scrisa Sau Nu Exista.
Cand Trimiti Un Mail Tasteaza exemplu@yahoo.com Si Asigurate Ca e Ok happy Da Clik Pe Email Sa Vezi Ca Iti Spune Chiar El Care E Problema