| Andrasweetgirl a întrebat:

Am o problemă cu cablul de date USB, nu îmi mai merge in Pc, adică nu imi mai apare nimic nici pe PC nici pe telefon, desi pana acum mi-a mers, practic nu mai functionează USB-ul, nici pe alt telefon nu merge, telefonul meu este Alcatel One touch dual sim! Funda +voot,
multumeesc! happy

2 răspunsuri:
| RocKzZ a răspuns:

Pai poate ai reinstalat windows-ul in ultima vreme. Daca nu USB-ul nu e detectat de PC. Trebuia sa iti apara ceva in dreapta jos cand il bagi. Daca nu merge atunci cand ti-ai cumparat PC-ul ti-a dat 2 CD-uri unul era de la placa video celalalt de la procesor. Incearca sa le bagi pe amandoua si sa instalezi tot ce e pe ele. Cam atat stiu acum depinde si ce ai facut tu acolo (fetele >_< ). Sper sa mearga :3

| ruby69 a răspuns:

Buna! Cel mai probabil cablul de date e defect (ars) incearca sa cunectezi telefonul cu un alt cablu USB la Pc!happy