| Mihaela1996 a întrebat:

Am o problema cu Facebook-ul foarte enervanta:cand intru imi apare o alta pagina in care scrie sa-mi verif activitatile ceva de genul asta si ca trebuie sa urmez 4 pasi ultimul fiind Restore Account.Stie cineva ce poate avea si cum pot sa scap de asta? pentru ca nu pot sa fac nimic pe Facebook.

3 răspunsuri:
| Maria2012Jade a răspuns:

Pai daca este ceea ce cred eu ca este, inseamna ca iti apare pagina in stanga de tot.Cauti numele tau de pe facebook,iar apoi dai click pe el. Dupa aceea vei putea intra pe facebook.Dar nu mereu,s-ar putea sa iti mai apara asta din cand in cand, sau chiar in fiecare zi. Dupa cum am scris mai sus, nu stiu daca chiar asta este pagina...Suuces!

| Andreiionuts a răspuns (pentru Maria2012Jade):

Mie imi scrie asa Please Follow Stepts to restore your account.Si nu ma lasa sa fac nimic e un fel de virus ce pot sa fac?

| Maria2012Jade a răspuns:

Cauti numele tau de facebook in stanga si dai click pe el.