| Nanu2013 a întrebat:

E prima mea intrebare aici si sper ca am postat unde trebuie laughing.

Am o problema cu FaceBook si nu-i dau de cap. Mai exact, cand intru pe Fb, nu mai vad toata noutatile, toate activitatile userilor si doar cateva (2-3) si nu ma mai lasa sa dau pagina in jos. Aveti idee ce poate fi?

6 răspunsuri:
| ExpertCompanyGroup a răspuns:

Incearca cu alt Browser de Internet. Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera, Safari. Incearca in toate vezi daca face aceeasi chestie. Poate fi doar o problema de browser, caz in care dai clear cache and browser history (din optiuni) si ar trebui sa se rezolve.

| Electronistu a răspuns:

Ati intra cineva pe contul tau inaintea tea ai face bine sa schimbi parola si revi cu un raspuns!

| Nanu2013 explică:

Tot asa face si cu alt browser...

| Nanu2013 explică:

Nimeni? Nimic?

| Nanu2013 explică:

Chiar nimeni nu-mi mai da nicio idee? Am rasfoit toate setarile si nimic. Nu se vede nici chat-ul.

| Nanu2013 explică:

Ii rog pe cei care au mai patit....macar o idee sa-mi dea!