| moniqa a întrebat:

Am o problema cu Mozilla Firefox.Nu pot deschide mai multe Mozilla Firefox deodata, iar daca îl închid nu-l mai pot deschide decat dupa ce sting si aprind calculatorul din nou.Folosesc Vista si pana acum vreo 3 saptamani nu am avut nici o problema cu Mozilla Firefox. Îmi poate da cineva vreun sfat, ce sa fac? Am crezut ca îsi revine singur, dar deja a trecut mult timp si ma cam enerveaza. Sper sa ma puteti ajuta.Multumesc pentru raspunsuri. An Nou fericit plin de bucurii! Deci, ce sa fac sa deschid mai multe Mozilla Firefox deodata?

4 răspunsuri:
| adelina_7242 a răspuns:

NU te ingrijora! Si mie mi s-a intamplat exact la fel! Asa ca nu il mai inchide acea pagina ci da de sagetuta.In scurt timp o sa revina. Sper ca te-am ajutat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai ctrl+del si ai acolo la processes undeva si firefox dai pe el apoi end proces si se inchide mozila apoi intri si o sa vezi ca merge

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ctrl -alt-delete proces end proces si dupa accea o sa iti mearga mozila

Răspuns utilizator avertizat