| ANAHsneaman a întrebat:

Buna eu nu ma prea pricep la calculatoare si am o problema cand vreau sa intru pe internet mi se deschid niste fisiere (outlook today-Microsoft outlook si BS.player) se deschid de mai multe ori outlook today-Microsoft outlook de 3 ori iar BS.player de 9-16 ori am crezut ca e virusat calculatorul dar antivirusul nu a detectat nimic.Ce sa fac? Ce are calculatorul?
PS: i-am instalat windows recent iar cand navighez pe internet folosesc mozilla firefox
FUNDA. big grin

Răspuns Câştigător
| Hevnoraak a răspuns:

Malwarebytes Anti-Malware descarcă-l și instalezăl scanează full. Dacă nu găsește viruși.Atunci sugerez să îți reinstalezi windows-ul.

4 răspunsuri:
| Terminatorul2 a răspuns:

Iati mai bine google chrome ca e mai bun
PS: altu care se uita la naruto big grin

| ANAHsneaman explică (pentru Terminatorul2):

Da am avut google chrome si imi facea tot la fel si da sunt fana NARUTO big grin

| Terminatorul2 a răspuns (pentru ANAHsneaman):

AAAA esti fata nu credeam ca sunt si fete care se uita la animeuri

| ANAHsneaman explică (pentru Terminatorul2):

Sunt multe fete care se uita la animeuri