| summerlove a întrebat:

Am o problema cu PC'ul, de cateva zile tot meniul este scris cu niste semne(triunghiuri, cerculete, linii, patratele, sageti etc) si nu stiu ce sa ii fac sa revina la normal.

Si imi cer scuze pentru categoria in care am inclus intrebarea, dar nu pot citi categoriile din cauza hieroglifelor care imi apar.

Multumesc!

1 răspuns:
| fashionaddict a răspuns:

Intra in control panel(daca stii unde e)-->Date, time, language and regional options--> selectezi:English(United States), dai OK si gata.
Bafta!